Moje publikace

Motto: "Když máš co předat a možnost tím pomoci ostatním, neváhej a předávej to dál."


HURÁÁÁ!! :-)

Tištěná kniha je již v prodeji!


Moje dítě s autismem

Lucie Šarközyová

Mám neskutečnou radost, že vám mohu říci, že je má nová kniha už k dostání jak v elektronické podobě  od 29. 7. 2021, tak v tistěné od 10. 9. 2021.

Tištěnou verzi knihy si můžete objednat přímo u mně (denikluciany@seznam.cz) a já vám ji ráda zašlu.

Knih mám doma menší počet, tak neváhejte. :-)

Jako bonusové překvapení v ní najdete věnování a můj i Nikolky autogram! :-)


Cena tištěné knihy je 249,- kč (+ poštovné).! ! !   Tištěnou  nebo elektronickou verzi knihy si můžete objednat i u mého nakladatele E-knihy jedou. ! ! !   Tištěná kniha od nakladatele je bez autogramů.Anotace

Autorka má mnohaletou praxi s dětmi s postižením, zejména s dětmi s poruchou autistického spektra, diagnózou, kterou má její vlastní dcera. Na základě odborné literatury i vlastní zkušenosti rozebírá jednotlivá úskalí běžného života, které zažívá dítě s autismem, a nabízí řešení těchto situací.

Kniha je určena pro rodiče, speciální pedagogy, asistenty pedagoga, vychovatele, terapeuty.

V knize naleznete témata, jako jsou problémové chování a následné zklidnění dítěte, komunikace a nácviky dovedností, Son - Rise program, relaxační techniky, emoční nestabilita, způsob myšlení dítěte s autismem, video-nácviky a další.


E-kniha "Moje dítě s autismem" je k dostání např. v těchto online obchodech:

Napsala: Lucie Š. - Deník Luciany - Modrý svět autismu / aktualizováno 10. 9. 2021 /


Jak pracovat s dítětem s poruchou autistického spektra (PAS)

Lucie Šarközyová

V knize naleznete vysvětlení problematiky autismu, jednotlivé praktické úkoly a řešení některých krizových situací. Je zde srozumitelně vysvětleno, jak pracovat a rozvíjet dítě s poruchou autistického spektra.

Doporučené přístupy vychází z mých zkušeností získané při přímé práci s dětmi s PAS. Kniha přináší užitečné informace a osobní postřehy z praxe nejen pro speciální pedagogy, asistenty pedagoga a vychovatele, ale především také pro rodiče.

Knihu zakoupíte zde:


Napsala: Lucie Š. - Deník Luciany - Modrý svět autismu / 2. 8. 2020 /